Kompania jone

Kompania jonë ka forcë të madhe të teknologjisë dhe produkt R & D të re aftësive. Deri tani, ne kemi marrë shumë patentat, duke përfshirë patentat pesë shpikje, nëntë shërbimeve patentat model dhe të tjerët. Nëpërmjet bashkëpunimit me shumë institucione kërkimore shkencore të vendit, ne kemi zhvilluar produkte të shumta të reja. Orientimi Cilësia dhe risi produkt është koncepti i përhershëm që ne ndjekim.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Ora Post: Maj-25-2017

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Write your message here and send it to us
WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !