• banner5
 • banner3
 • fangpeng-banner1
 • banner-fangpeng
 • banner

  Produktet tona

  • 办公楼
  • fangpeng003
  • fangpeng002

  Rreth nesh

  Phoenix Alloy Shanghai Co, Ltd ka prodhuar metalike specialitet, aliazh, dhe materiale të vështirë-to-gjetur në këto tregje që nga viti 1998. Ne kemi studim të fortë dhe të prodhojë forcën e nikelit elektronike klasës, saktësi, metalike pabindur dhe aliazh. Ne prodhojnë materiale të cilësisë më të lartë në dispozicion në forma të tilla si: bar, shufra, fletë, pjatë, strip, tela, dhe fletë metalike. Ne prodhojnë këto materiale në shumë vlerëson, widths / gjatësisë, dhe kushtet për shpërndarjen e menjëhershme.
  Specialiteti ynë është zgjidhjen e problemeve të menaxhimit të inventarit të klientëve tanë. Kur keni nevojë për të shpejt të një material standarde aksioneve, ne mund të kemi të transportohen brenda kohës më të shkurtër. Nëse kërkesa juaj materiali është shumë e vogël që të jetë me interes për prodhuesit të mëdha, ne mund të ofrojë ...

  Mëso më shumë

  Produkte të reja

  WhatsApp Online Chat !