• banner5
 • banner3
 • fangpeng-banner1
 • banner-fangpeng
 • banner

  нашите производи

  • 办公楼
  • fangpeng003
  • fangpeng002

  за нас

  Шангај Феникс летајќи копродукции, Ltd е произведен специјалност метал, легура, и тешко се лоцира материјали на овие пазари од 1998 година Имаме силна истражување и производство на сила на електронски никел одделение, прецизност, огноотпорни метали и легури. Ние производство на највисок квалитет на материјали кои се достапни во форма како што се: бар, шипки, листови, плочи, ленти, жица, и фолија. Ние произведуваме овие материјали во многу мерачи, широчина / должини, и условите за непосредна испорака.
  Наша специјалност е решавање на проблемите на инвентар за управување на нашите клиенти. Кога ви треба стандарден акции материјал брзо, ние може да се испраќаат во рамките на најкусо време. Ако вашиот материјал услов е премногу мал за да биде од интерес на големите производители, можеме да снабдување ...

  Научи повеќе

  Нови Продукти

  WhatsApp Online Chat !